Strona Główna 27/05/2018 15:39:53
Nawigacja
Strona Główna
HISTORIA SZKOŁY
HISTORIA MRZYGŁODU
NAUCZYCIELE
UCZNIOWIE
podział godzin 2016/17
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 28
Nieaktywowany Użytkownik: 323
Najnowszy Użytkownik: elzbieta soruwka
fotki szkolne
15542062_1220378951388271_7430 416866208361014_n
CAM02939
CAM02908
CAM02887
CAM02784
Wyjazd na lodowisko.
17 marca 2016r. wspólnie z uczniami z ZS w Dobrej wybraliśmy się na lodowisko do Sanoka w celu doskonalenia jazdy na łyżwach. Był to już kolejny wspólny wyjazd na lodowisko. Nasi uczniowie świetnie dają sobie radę z umiejętnościami łyżwiarskimi. Kolejny wyjazd we wrześniu.
Dzień Kobiet.
Zgodnie z tradycją 8 marca 2016r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Kobiet. Chłopcy z klasy piątej i szóstej zaprezentowali w ciekawy sposób wiersze na temat Pań. natomiast dziewczynki przedstawiły w jak powinna ubierać się współczesna kobieta. Na koniec wszystkie panie zostały obdarowane pachnącymi tulipanami.
Dzień doświadczeń.
W czwartek tj. 3 marca 2016r. w naszej szkole odbył się "dzień doświadczeń z wodą". Uczniowie klas III-VI przygotowali i przedstawili w jaki sposób można "bawić' się wodą.
Do eksperymentów z wodą wykorzystano pomoce w postaci:wody, bibuły, sody, barwników, oleju, pianki do golenia, waty, kartek papieru, mydła i innych. Prace doświadczalne były prowadzone w grupach i pod nadzorem nauczycieli. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach, czerpiąc jednocześnie wiedzę i radość z wykonywanej pracy.
Życzenia.

Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, wielu pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2016 całej społeczności szkolnej życzy Samorząd Uczniowski!
Wigilia szkolna.
Zgodnie z tradycją również i w tym roku w naszej szkole odbyła się Wigilia. Wzięli w niej udział zaproszeni goście, nauczyciele, uczniowie oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Uczniowie klas młodszych przygotowali jasełka oraz kolędy. Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli życzenia, potem przystąpiono do spożywania wigilijnych potraw. Panowała bardzo miła i świąteczna atmosfera.
Dzień Krajów Anglojęzycznych.
14 grudnia w naszej szkole odbył się Dzień Krajów Anglojęzycznych. W tym dniu uczniowie klas III-VI przedstawiali ogólne informacje na temat danego kraju. Klasa III przygotowała informacje o Australii, klasa IV o Irlandii, klasa V przedstawiła referat o Wyspach Brytyjskich, natomiast klasa VI była odpowiedzialna za przekazanie informacji o Stanach Zjednoczonych. Po krótkiej prezentacji o danym kraju uczniowie poszczególnych klas mieli za zadanie dopasować informacje do konkretnego kraju, o których wspomniano w referatach.
Następnie uczennice z klasy III-V zaprezentowały taniec country. Na koniec zaśpiewano kolędę pt. "We wish you a Merry Christmas".
Turniej klas trzecich.
12 grudnia 2015r. w Zespole Szkół w Dobrej odbył się Turniej Sportowy Klas Trzecich. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły i z sąsiadującej placówki. Dzieci brały udział w różnych grach i zabawach, dopisywał humor i zdrowa rywalizacja. Na zakończenie imprezy wszyscy otrzymali słodkie upominki.
Mikołaj w naszej szkole.
Również w tym roku naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Został bardzo radośnie przywitany przez uczniów najmłodszych jak i tych starszych, zwłaszcza , że dla każdego miał prezent.
Zabawa andrzejkowa.
24 listopada w naszej szkole została zorganizowana dyskoteka andrzejkowa, w której wzięli uczniowie klas IV-V. Przedstawiciele SU wraz z opiekunem Wiolettą Nowosielską przygotowali różnego rodzaju zabawy andrzejkowe. Uczniowie bawili się w rytmie dyskotekowej muzyki, a także uczestniczyli w zabawach i grach. Wszystkim dopisywał humor.


Opracowała p. W. Nowosielska
Konkurs z języka angielskiego.
Uczniowie z klas IV-VI wzięli udział w konkursie z języka angielskiego pt."Kaligramy w języku angielskim". organizowanym przez Zespół Szkół w Dobrej. Zadaniem uczniów było wybierać jedno, bądź dwa słowa w języku angielskim i wykonać je w postaci kaligramu. I miejsce zajęła Amelia Demkowicz, uczennica klasy piątej, II miejsce otrzymała Paulina Gawrecka z klasy szóstej, a na III miejscu uplasowała się Gabriela Bąk z klasy czwartej.
Wręczenie nagród odbyło się w Zespole Szkół w Dobrej, gdzie uczennice otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. Dodatkowo wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodki poczęstunek od pani dyrektor Zespołu Szkół w Dobrej.


Opracowała p. W. Nowosielska
Konkurs recytatorski "Wierszowanie".
Dnia 24 listopada przedstawiciele klasy III brali udział w XVI Konkursie Recytatorskim "Wierszowanie" w Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku. Marysia Czerwiwiec ujęła jury konkursu swoją dużą wrażliwością i autentycznością zdobywając w swojej kategorii II miejsce. Otrzymała piękny dyplom i "taaaką" maskotkę. Natomiast Radek Michałkowski zaprezentował "czystość" języka i bardzo dobrą dykcję. W tym roku po raz pierwszy dzięki patronatowi Kuratora Oświaty w Rzeszowie wyniki konkursu mają wpływ na ocenę końcoworoczną z języka polskiego. Marysiu i Radku cała szkoła jest z Was dumna i życzy dalszych sukcesów w następnych konkursach. Duże brawa, tak trzymać!

Opracowała p. D. Tutak
Strona 4 z 20 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
prognoza

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie